INNOTECH Sp. z o.o.

23.05.2013

Firma INNOTECH zajmuje się kompleksowym wykonaniem hydroizolacji i izolacjonawierzchni obiektów mostowych. W sprzedaży posiadamy gamę produktów firmy Stirling Lloyd, dodatki do modyfikacji asfaltu z serii tecRoad® oraz dodatki do stabilizacji gruntu.

O firmie

Firma INNOTECH, śledząc światowe trendy w budownictwie, dostarcza klientom najnowocześniejsze i jednocześnie sprawdzone produkty. Nawiązując współpracę z firmami działającymi na światowych rynkach, mamy możliwość wdrażania w naszym kraju materiałów stosowanych na najbardziej znanych budowach na świecie. Kooperacja z partnerami tj. Stirling Lloyd czy Rubbertec AG daje gwarancję jakości produktów, solidnego wykonania oraz satysfakcji klienta. Firma dysponuje zapleczem technicznym i oferuje kompletną pomoc z zakresu technologii, wykonawstwa oraz dokumentacji technicznej.

 

 

Natryskowa hydroizolacja na mosty drogowe i kolejowe ELIMINATOR

ELIMINATOR – powstał ponad 40 lat temu w wyniku współpracy inżynierów firmy Stirling Lloyd i Kolei Brytyjskiej. Zapewnia on 100% ochronę przeciwwodną na obiektach kolejowych i drogowych. Aplikowany na zimno metodą natryskową gwarantuje dokładne wykonanie membrany, a właściwości chemiczne powodują bezszwowe łączenia na poziomie chemicznym, bez względu na długość przerwy pomiędzy aplikacjami. Produkt zachowuje swoje właściwości przez okres co najmniej 75 lat, zwiększając w ten sposób czas użytkowania obiektu bez remontu. Membrany na bazie metakrylanu metylu (MMA) są produktami bezpiecznymi i przyjaznymi dla środowiska. 

 

Izolacjo-nawierzchnie i nawierzchnie antypoślizgowe w technologii MMA

BRIDGEMASTER – izolacjo-nawierzchnia, którą można stosować pod każdy rodzaj ruchu kołowego. Umożliwia on zrezygnowanie z kosztownych systemów izolacji, które należy pokryć kilkoma warstwami nawierzchni. Oferowana nawierzchnio-izolacja redukuje koszty i czas związany z wykonaniem ostatniego etapu mostu. Nawierzchnia jest bardzo odporna na ścieranie oraz daje 100% zabezpieczenie przeciwwodne. Jest idealnym rozwiązaniem dla kap chodnikowych i jezdni mostów. Oparta również na technologii MMA zawsze łączy się bezszwowo i monolitycznie z poprzednią warstwą. System BRIDGEMASTER gr. 4-12 mmjest zdecydowanie lżejszy od tradycyjnych rozwiązań, co umożliwia zmniejszenie stałych obciążeń mostów. Wyróżnia się też wysoką elastycznością, dzięki temu może być stosowany na obiektach stalowych.
 

SAFETRACK – nawierzchnia antypoślizgowa.

Seria produktów SAFETRACK o wysokiej wytrzymałości stosowana jest do zabezpieczania nawierzchni betonowych i asfaltowych. SAFETRACK wykorzystywany jest wszędzie tam, gdzie występuje ruch kołowy o dużym nasileniu. Kolorowe warianty produktu umożliwiają kompleksowe wykonywanie warstw wierzchnich parkingów wraz z wyznaczeniem miejsc i ciągów ruchu.

 

 

Nawierzchnie z modyfikującym granulatem gumowo-asfaltowym tecRoad®

tecRoad®– modyfikator asfaltu w postaci granulatu, który zastępuje polimery (asfalt PMB). Może być dostarczany w opakowaniach wg indywidualnego zamówienia. Zastosowanie tecRoad® do asfaltu jest najskuteczniejszą i najtańszą metodą ograniczenia emisji hałasu drogowego, redukując jego poziom o 3-8 dB (w zależności od wybranej konstrukcji nawierzchni). Dodatek granulatu umożliwia, w wielu przypadkach, rezygnację z ekranów dźwiękochłonnych lub redukcję ich powierzchni. Poprawia właściwości mieszanki MA poprzez zwiększenie odporności na spękania niskotemperaturowe i koleinowanie, wydłużenie żywotności nawierzchni oraz lepsze wiązanie frakcji grysów kamiennych (raveling). Wpływa też na bezpieczeństwo na drodze – zwiększa szorstkość nawierzchni skracając w ten sposób drogę hamowania nawet o 25%. Produkt wyróżnia się prostym sposobem dozowania, dzięki temu praktycznie w każdej WMB można produkować asfalt modyfikowany gumą.

 

INNOTECH Sp. z o.o.

ul. Grochowska 342

03-838 Warszawa

tel. 22 619 38 94

faks 22 619 38 20

biuro@innotech.waw.pl

www.innotech.waw.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.