Fachowe Ekipy już wybrane

23.07.2007

Wybrano firmy, które wystartują w eliminacjach regionalnych konkursu na Najlepszą Fachową Ekipę 2007. Konkurs ogłoszono w ramach ogólnopolskiego programu podnoszenia standardów pracy i jakości obsługi klientów Fachowa Ekipa. Celem programu jest promowanie najlepszych firm.

Wybrano firmy, które wystartują w eliminacjach regionalnych konkursu na Najlepszą Fachową Ekipę 2007. Konkurs został ogłoszony w ramach ogólnopolskiego programu podnoszenia standardów pracy i jakości obsługi klientów Fachowa Ekipa. Celem programu jest promowanie najlepszych firm.

Z ponad tysiąca firm deklarujących chęć udziału w programie do konkursu zgłosiło się dwieście trzynaście. Jury, które obradowało 19 lipca, wybrało najlepsze w poszczególnych regionach. – Firmy, które wybraliśmy, odpowiadają oczekiwaniom stawianym ekipom przez klientów – zasady oceny wyjaśnia Łucja Woźnica z Hitachi Power Tools Polska, przewodnicząca jury. – Oczekiwania te zostały określone na podstawie zleconych przez nas badań i są spisane w Kanonie Idealnej Ekipy.

Jury wyselekcjonowało ekipy na podstawie informacji zawartych formularzach zgłoszeniowych. Wiele z nich przedstawiło długie listy certyfikatów potwierdzających odbyte szkolenia oraz imponujące rekomendacje od dotychczasowych klientów.

Ze względu na małą liczbę zgłoszeń do konkursu, w kilku województwach jury zadecydowało o połączeniu eliminacji. Eliminacje łączone odbędą się w Gorzowie Wielkopolskim dla województw opolskiego i lubuskiego oraz  w Białymstoku dla województw warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.

Zdecydowano też o przedłużeniu terminu przyjmowania zgłoszeń do 31 lipca w województwach: świętokrzyskim, podkarpackim i lubuskim. W pozostałych województwach jury wybrało po 10 firm, które wystawią swoje trzyosobowe ekipy.

Wybrane ekipy będą rywalizować przy budowie stołu roboczego, wycenie usługi dla klienta, naprawianiu „przypadkowo” wyrządzonej szkody i precyzyjnym wycinaniu modeli z różnych materiałów. Sędziowie najwyżej ocenią czas i dokładność wykonania zadania. Są to kryteria, które według wyników badań „Wizerunek ekip remontowo-budowlanych w Polsce”, są dla Polaków najważniejszymi cechami idealnej ekipy.

Eliminacje  odbędą się w formie otwartych festynów budowlanych w czternastu miastach wojewódzkich Polski. Z myślą o odwiedzających zaplanowano konkursy z nagrodami, prezentacje partnerów oraz koncert finałowy.

Zwycięzcy z poszczególnych regionów spotkają się 22 września w finale pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Nagrodą dla najlepszych jest Mercedes Vito, komplet dwunastu elektronarzędzi marki Hitachi oraz tytuł Najlepszej Fachowej Ekipy 2007.

Dane firm spełniających kryteria Kanonu Fachowej Ekipy, które odesłały zgłoszenia konkursowe, będą dostępne w wyszukiwarce internetowej, która jeszcze w lipcu ruszy w serwisie www.fachowaekipa.pl.

Zmagania ekip będzie można zobaczyć:

4 sierpnia w Szczecinie
5 sierpnia w Gorzowie Wielkopolskim
10 sierpnia w Gdańsku
12 sierpnia w Bydgoszczy
17 sierpnia w Żorach k. Katowic
19 sierpnia we Wrocławiu
24 sierpnia w Krakowie
25 sierpnia w Rzeszowie
26 sierpnia w Kielcach
31 sierpnia w Łodzi
2 września w Poznaniu
7 września w Białymstoku
8 września w Warszawie
9 września w Lublinie.

22 września w Warszawie będzie miał miejsce finał imprezy.

Inicjatorem i organizatorem programu jest Hitachi Power Tools Polska Sp. z o.o.
Partnerami merytorycznymi: Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Akademia Budownictwa.
Partnerami programu: Caparol, Leroy Merlin, Mercedes-Benz, Rheinzink, Somfy, Rockwool, Aluplast, PRO.
Partnerami medialnymi: Budnet.pl, Budowlaniec, Dachy.org, Dom dla początkujących, Gazeta DOM dodatek do Gazety Wyborczej, Majster, Murator, Okna.pl
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.