Eiffage Budownictwo Mitex SA – nowa nazwa firmy Mitex SA

27.09.2007

Firma Mitex SA zmienia swoją nazwę na Eiffage Budownictwo Mitex SA. Wydarzenie to umożliwia pełną identyfikację Spółki z Grupą Eiffage, będącą jedną z największych grup budowlanych w Europie.

Po okresie przemian organizacyjnych spółka spełniła wszystkie wymagania w zakresie zarządzania i standardów jakości obowiązujących w Grupie Eiffage. Zmiana ta pozwoli ugruntować pozycję firmy poprzez grupę czterech wzajemnie wspierających się firm na polskim rynku budowlanym, do których należą Eiffage Budownictwo Mitex SA, Eiffage Drogi Mosty OPBDiM
Sp. z o.o., Eiffage Instalacje Techelimp Sp. z. o.o. oraz Ayas Projekt Sp. z o.o., działających w ramach Grupy Eiffage Europe. Stworzenie grupy ułatwi wspólne realizowanie zadań inwestycyjnych oraz korzystanie z imponującego doświadczenia siódmej grupy budowlanej w Europie, jaką jest Eiffage, a przez to osiągnięcie wymiernej i trwałej przewagi konkurencyjnej na polskim rynku budowlanym.
Zmiana nazwy wyznacza dla firmy nową drogę rozwoju, otwiera dla niej nowe perspektywy oraz stawia ambitne wyzwania i zobowiązuje do dbałości o rozwój. Celem tej transformacji jest także dalsze doskonalenie dostarczanych kompleksowych usług, rozwijanie współpracy z klientami i partnerami w biznesie, jak również wdrażanie innowacyjnych projektów na polski rynek – podkreśla Krzysztof A. Masojada, prezes firmy Eiffage Budownictwo Mitex SA.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.