Drugi etap Face2Face w Katowicach

14.12.2018

W górę pnie się pierwszy budynek projektu, a Echo Investment już rozpoczyna budowę drugiego, 14-kondygnacyjnego budynku Face2Face Business Campus.

Face2Face w Katowicach to łącznie ponad 46 tys. m² powierzchni biurowej. Oddanie budynków do użytku zaplanowano na 2019 i 2020 r. W skład kompleksu wchodzą dwa budynki biurowe – 7-kondygnacyjny o powierzchni 20 tys. m² oraz 14-kondygnacyjna wieża o powierzchni 26 tys. m². Przy ulicy Grundmanna zaawansowane prace trwają przy budowie pierwszego budynku biurowego.

– Roboty ziemne zostały ukończone, gotowa jest płyta fundamentowa. Prowadzimy prace konstrukcyjne i wkrótce osiągniemy stan zero. Równolegle rozpoczęliśmy wykop pod drugi etap projektu – mówi Paweł Szarpak, projekt manager w Dziale Biur Echo Investment.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.