Dachówka kształtowa Braas z kominkiem wentylacyjnym

07.06.2018

Wentylacja to podstawa dla bezpieczeństwa całej konstrukcji dachowej. Marka Braas wzbogaciła w asortyment o nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym.

rury przyłączeniowej o średnicy 150 mm oraz powiększonej części górnej umożliwia stosowanie tego produktu jako zakończenie systemu wentylacyjnego.

Aby kominek był w pełni funkcjonalny, warto zadbać o systemowe akcesoria, które zapewniają szczelność i prawidłowy montaż. Do oferty marki Braas wprowadzony został także uniwersalny pierścień uszczelniający przejście rury przyłączeniowej przez membranę. Produkt wykonany jest z plastiku połączonego z kołnierzem z EPDM. Dzięki naciętym średnicom, pierścień można stosować nie tylko do rur o średnicy DN150, lecz także do rur o średnicach DN100, DN125 oraz DN180.

Jakość, parametry techniczne i estetyka wykończenia sprawia, że model zdecydowanie wyróżnia się na polskim rynku. Nowe dachówki kształtowe z kominkiem wentylacyjnym objęte są 30-letnią gwarancją produktową Braas.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.