Betonowe płyty nawierzchniowe Limbra i Tierra

25.07.2018

Alternatywą dla popularnej kostki brukowej mogą być betonowe płyty nawierzchniowe Limbra i Tierra z kolekcji Libet Impressio.

Płyty betonowe z kolekcji Libet Impressio łączą estetykę z trwałością, wytrzymałością na skrajne warunki atmosferyczne oraz komfortem użytkowania. Propozycje Limbra i Tierra, dzięki antypoślizgowej i specjalnie zaimpregnowanej powierzchni, która ułatwia czyszczenie i chroni przed powstawaniem plam czy przebarwień, sprawdzą się zarówno na posesjach prywatnych, jak i w szczególnie wymagającej przestrzeni publicznej. Poza popularnym montażem na klej mogą też być układane na gruncie naturalnym, czyli tzw. metodą na sucho lub na specjalnych wspornikach w technologii tarasów wentylowanych. Dzięki temu pozwalają na stworzenie nawierzchni, która będzie dostosowana do warunków technicznych i ukształtowania terenu.

Bogata gama dostępnych struktur, rozmiarów i kolorów daje bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Płyty betonowe Libet charakteryzuje także komplementarność dostępnych elementów.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in