Autograph Collection Hotels w Krakowie

18.04.2017

Angel Poland Group zbuduje hotel w sąsiedztwie Wawelu.

Przy ul. Stradomskiej 12–14 powstanie 5-gwiazdkowy hotel z planowanymi 125 pokojami, spa oraz luksusowe apartamenty. Hotel, który dołączy do Autograph Collection Hotels, lifestylowej marki należącej do Mariott International, będzie pierwszym obiektem tej ekskluzywnej marki w Polsce.

Historia kamienicy przy ul. Stradomskiej sięga XIV w. Na przestrzeni lat w budynku mieściły się między innymi: szpital, urząd celny i siedziba dowództwa wojskowego.

– W samym sercu miasta powstanie unikatowy ogród o powierzchni 6 tys. m2, z wyjątkową rozmaitością zieleni: od ziół, przez różne gatunki drzew owocowych, po drzewa liściaste – mówi Małgorzata Nowosielska, dyrektor sprzedaży i marketingu Angel Poland Group.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.