Agnieszka Hyży poprowadzi galę Kreator Budownictwa Roku 2020

12.10.2020

Finał 10. edycji projektu Kreator Budownictwa Roku odbędzie się 19 listopada 2020 r. Wówczas po raz kolejny poznamy laureatów prestiżowego projektu, w którym wyróżniane są firmy i osoby kształtujące rynek budowlany. Galę poprowadzi Agnieszka Hyży – znana dziennikarka i prezenterka.

 

Gala odbywa się pod patronatem i z udziałem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Certyfikaty laureatom wręczy prof. dr hab. inż. Zbigniew Kledyński, prezes PIIB, a także Aneta Grinberg-Iwańska, prezes zarządu Wydawnictwa PIIB.

 

W roku 2020 galę wręczenia Certyfikatów Kreator Budownictwa Roku poprowadzi znana dziennikarka i prezenterka Agnieszka Hyży. Od 15 lat związana z Telewizją Polsat – gospodyni wielu programów telewizyjnych, festiwali i koncertów na żywo. Pomysłodawczyni platformy WeddingShow i redaktorka naczelna kwartalnika o tej samej nazwie. Dyrektor kreatywna największego portalu ślubnego w Europie, wedding.pl. Od roku CEO & Director of Public Relations How2, pierwszej w Polsce platformy z interaktywnymi ebookami. Oprócz tego od lat produkuje i prowadzi różnego rodzaju eventy, konferencje czy kongresy. Prywatnie – zapalona narciarka i szczęśliwa mama.

 

 

Uroczystość wręczenia certyfikatów odbędzie się 19 listopada 2020 r. o godz. 13:00 w siedzibie Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa przy ul. Kujawskiej 1 w Warszawie.

 

Zobacz:

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.