52 edycja konkursu

30.10.2007

Mirosław Barszcz 29 października br. wręczył nagrody za wybitne osiągnięcia twórcze w dziedzinie architektury, budownictwa, planowania przestrzennego i urbanistyki.

Istotne jest, że nagrodzone prace oprócz tego, że cechuje nowoczesność, łączą naukę i praktykę a wiadomo, że bardzo trudno znaleźć „nić porozumienia” między tymi dwoma światami.
W tegorocznej edycji przyznano 13 nagród, w tym 8 z dziedziny architektury i budownictwa oraz 5 z dziedziny planowania przestrzennego i urbanistyki. W konkursie uczestniczyły 32 zespoły z całego kraju, natomiast dyplomy otrzymało 113 laureatów tj. 13 zespołów autorskich. Uroczystość odbyła się w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej przy ul. Czackiego 3/5 w Warszawie.
Wszystkie nagrodzone projekty zostały zrealizowane i wdrożone.
Lista laureatów znajduje się na stronie Ministerstwa Budownictwa

Źródło: www.mb.gov.pl

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.