Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

50. Konferencja naukowo-techniczna Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych

21.03.2019

Konferencja naukowo-techniczna z cyklu „Inżynieria Przedsięwzięć Budowlanych” odbędzie się 8–10 lipca br. w kampusie SGGW w Warszawie – Laboratorium Centrum Wodne.

 

 

Tradycyjnie już organizowana pod patronatem Sekcji Inżynierii Przedsięwzięć Budowlanych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN na dobre wpisała się do kalendarza konferencji zdecydowanej większości tzw. jednostek jednoimiennych, zajmujących się zagadnieniami z zakresu zarządzania, organizacji i technologii robót budowlanych.

Biorą w niej głównie udział pracownicy naukowi wydziałów Budownictwa i Architektury oraz przedstawiciele kadry menadżerskiej reprezentujący głównych uczestników budowlanego procesu inwestycyjnego. W skład Komitetu Naukowego wchodzą pracownicy samodzielni z większości politechnik i uczelni kształcących na kierunku budownictwo.

Nadrzędnym celem konferencji jest prezentacja najnowszego dorobku naukowego i osiągnięć, a także wymiana poglądów, doświadczeń i efektów praktycznych, łączących się z tematyką przygotowania, projektowania, zarządzania i realizacji przedsięwzięć budowlanych oraz eksploatacji obiektów budowlanych.

 

Kontakt: Zakład Technologii i Organizacji Robót Inżynieryjnych, Katedra Geoinżynierii, Wydział Budownictwa i Inżynierii Środowiska SGGW w Warszawie, tel. 22 593 52 13, 22 593 52 01

 

Więcej na ipb2019.sggw.pl

 

 

Czytaj też: Błędy projektowe a terminy wykonania prac budowlanych

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube