Wiecha na budynkach etapu IIA Sokratesa Park & Art w Warszawie

19.08.2014

HOCHTIEF Polska Oddział w Warszawie zakończył realizację stanu surowego obiektów powstających w etapie IIA budowy osiedla.

12 sierpnia symboliczna wiecha zawisła na budowie etapu IIA zespołu mieszkaniowego Sokratesa Park & Art przy ul. Sokratesa 13 w Warszawie, w dzielnicy Bielany. Inwestorem obiektu jest firma Sokratesa Development Sp. z o.o.
W ramach realizacji projektu powstają dwa dziewięciokondygnacyjne budynki (parter, 6 pięter regularnych i 2 dominanty) z dwiema kondygnacjami podziemnymi przeznaczonymi na garaże. W części parterów budynków zostaną zlokalizowane lokale usługowe. Budynki o powierzchni całkowitej ok. 16 600 m² pomieszczą 127 mieszkań (jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowych) o wielkości od 32 do 84 m², siedem lokali usługowych o powierzchni od 42 do 107 m² oraz 152 miejsca w garażu podziemnym. Mieszkańcy lokali na parterze będą mieli do dyspozycji ogródki. W budynku przewidziano również komórki lokatorskie i boksy garażowe na jednoślady. Osiedle objęte będzie całodobową ochroną i monitoringiem.

 

 

Zakończenie budowy etapu IIA osiedla zaplanowano na II kwartał 2015 r. Na wrzesień br. planowane jest rozpoczęcie robót etapu IIB, a ich zakończenie – na luty 2016 r. Wtedy Sokratesa Park & Art utworzy spójny zespół czterech budynków: dwóch z 297 mieszkaniami zrealizowanymi w lipcu 2012 r. oraz 300 nowo powstałymi lokalami.

Autorem projektu obu etapów inwestycji jest pracownia MKC Architekci.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.