Vendo Park w Solcu Kujawskim – budowa w toku

16.04.2020

Realizacja Vendo Parku w Solcu Kujawskim zaczęła się w lutym tego roku i przebiega zgodnie z harmonogramem.

 

 

Vendo Park w Solcu Kujawskim jest pierwszym parkiem handlowym Trei Real Estate Poland w województwie kujawsko-pomorskim. Jego realizacja przy ulicy Ugory rozpoczęła się w lutym bieżącego roku. Obecnie jest jeszcze w fazie budowy, ale jego otwarcie ma nastąpić w sierpniu tego roku. Obiekt został całkowicie skomercjalizowany już przed rozpoczęciem prac budowlanych. Generalnym wykonawcą centrum handlowego jest firma STB Koncept Sp. z o.o.

Solec Kujawski jest usytuowany nad Wisłą, w powiecie bydgoskim. Mieszka tu prawie 15 000 osób.

 

Trei Real Estate GmbH z siedzibą w Mülheim an der Ruhr, inwestuje, rozwija i zarządza dostosowanymi do indywidualnych potrzeb mieszkaniami i nieruchomościami komercyjnymi. W kontekście długoterminowej strategii, spółka zależna należąca w całości do niemieckiej grupy Tengelmann koncentruje się na inwestycjach w nieruchomości w Niemczech, Polsce, Czechach, na Słowacji, w Portugalii i USA.

Trei Real Estate rozwija sieć Vendo Parków w naszym kraju. W sumie powstało już 25 obiektów, z czego aż 16 zlokalizowanych jest w naszym kraju. W lutym 2020 r. deweloper oddał do użytku Vendo Park w Jaworze, a do końca grudnia planuje jeszcze sześć kolejnych otwarć parków handlowych w Polsce.

 

Czytaj też: 3 trendy w centrach handlowych

Otwarto Galerię Młociny w Warszawie

Rośnie rynek nieruchomości handlowych. Raport

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.