Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowa aplikacja 3D - TOUCH

08.06.2018

Firma YSLAB wprowadziła nowe rozwiązanie w postaci aplikacji TOUCH, dzięki której klient poszukujący mieszkania może obejrzeć wybraną inwestycję w 3D, założyć gogle i zobaczyć wykończony lokal „pod klucz”.

Aplikację do swoich biur sprzedaży wprowadził m.in. Polnord. Klient odwiedzający biuro sprzedaży dewelopera w pierwszej kolejności zapoznaje się z infrastrukturą osiedla i jego otoczeniem, wybiera wielkość lokalu, piętro i cenę, a następnie wchodzi i ogląda mieszkanie od środka. Poszukujący mieszkania mogą nawet zobaczyć, jakie jest nasłonecznienie inwestycji lub podziwiać widok z okna. Autorskie rozwiązanie YSLAB ma interaktywną wyszukiwarkę mieszkań w 3D, mapę dojazdu oraz biuro obsługi klienta, które umożliwi nabywcom bieżące monitorowanie postępu prac na budowie, statusu płatności czy zgłoszone usterki.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube