Rusza realizacja pierwszej inwestycji HB Reavis w Wielkiej Brytanii

21.07.2014

Pierwsza inwestycja HB Reavis w Wielkiej Brytanii powstaje w prestiżowej dzielnicy City, w samym sercu Londynu, przy 33 King William Street. Z końcem czerwca rozpoczęła się rozbiórka budynku, który dotychczas stał na działce przejętej przez słowackiego dewelopera. Prace rozbiórkowe prowadzi firma Erith.

Realizacja nowoczesnego biurowca klasy A o powierzchni ponad 21 000 m² zostanie sfinansowana z kapitału własnego HB Reavis. Prace budowlane rozpoczną się w pierwszej połowie przyszłego roku, a zakończenie inwestycji planowane jest na drugie półrocze 2016 r.

Uwagę zwraca projekt budynku, w tym w pełni przeszklona recepcja o wysokości dwóch kondygnacji i powierzchni co najmniej 370 m². Rozwiązania, które zastosowano planując układ biurowca, zapewniają nie tylko dobry dostęp do światła dziennego, ale również maksymalną efektywność wykorzystania przestrzeni zarówno w przypadku aranżacji typu „open space”, jak i przy podziale na niezależne pokoje. Do dyspozycji najemców biurowca oddany zostanie ogród dachowy o powierzchni ponad 1000 m², z którego będzie roztaczał się imponujący widok na wieżowiec The Shard, Tamizę, Katedrę Św. Pawła, Bank of England i London Bridge.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.