Rezydencja Barska z pozwoleniem na użytkowanie

22.07.2020

Rezydencja Barska to kameralna inwestycja znajdująca się u zbiegu ul. Barskiej i ul. Białobrzeskiej na warszawskiej Ochocie.

 

 

Rezydencja Barska przy ul. Barskiej 26 w Warszawie uzyskała właśnie pozwolenie na użytkowanie i jest trzecim zakończonym projektem BPI Real Estate Poland w stolicy. Inwestycję o podwyższonym standardzie wyróżnia stylowa architektura, harmonijnie wpisująca się w okoliczną zabudowę.

W budynku znajduje się 57 mieszkań usytuowanych na 7 piętrach, w tym 4 apartamenty z przestronnymi tarasami i widokiem na panoramę Warszawy. Inwestycję cechują także duże okna, dzięki którym wszystkie mieszkania są bardzo dobrze doświetlone – również dzięki przeszklonym balustradom na balkonach. Części wspólne w budynku zostały utrzymane w stylu nowoczesnej secesji i swoim klimatem, dzięki starannie dobranym materiałom wykończeniowym jak tapety, okleiny, lampy, nawiązują do przedwojennych warszawskich kamienic. W obiekcie powstała recepcja z obsługą concierge, a każde z mieszkań wyposażone jest w wygodny inteligentny system smart home.

W budynku znajduje się również przestronny lokal usługowy.

Budowa Rezydencji Barskiej rozpoczęła się pod koniec 2018 r., a została ukończona zgodnie z harmonogramem w połowie 2020 r. Generalnym wykonawcą była firma CFE Polska.

 

 

Przeczytaj też: wolaRE i Rezydencja Barska z wiechą

Inwestycje BPI Real Estate Poland w Warszawie

Osiedle Vilda Park w Poznaniu gotowe

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in