Powstaje osiedle Bacciarellego 54 we Wrocławiu

03.07.2019

Osiedle Bacciarellego 54 we Wrocławiu to pierwsza inwestycja mieszkaniowa Trei Real Estate GmbH (Trei) w Polsce.

 

 

Osiedle Bacciarellego 54 powstaje w dzielnicy Biskupin-Bartoszowice. W ramach I etapu powstaną 62 mieszkania o metrażu od 37 do 111 m². Jesienią br. zostaną one oddane do użytku 2 budynki. Natomiast cała inwestycja obejmie ponad 280 mieszkań w dziesięciu trzykondygnacyjnych budynkach.

– Wiosną, w ramach przyjętej przez nas strategii dywersyfikacji linii biznesowych w Polsce, kupiliśmy od Talgo działkę we Wrocławiu wraz z projektem zabudowy. (…) W ramach projektu planujemy zabudowę jedynie 30% powierzchni 4 ha działki, natomiast pozostałą część przeznaczamy na tereny zielone i strefy rekreacyjne – mówi Jacek Wesołowski, dyrektor zarządzający Trei Real Estate Poland.

Do dyspozycji mieszkańców będzie parking podziemny, rowerownie, wózkownie i komórki lokatorskie. Osiedle Bacciarellego 54 wyróżnia się nowoczesną architekturą, połączeniem białej elewacji z naturalnym drewnem oraz starannie zaprojektowaną zielenią.

 

 

 

Przeczytaj też: Rosną ceny gruntów pod budownictwo mieszkaniowe

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.