Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wykonawca stacji Targówek II linii metra

14.11.2016

Budner S.A. został generalnym wykonawcą budowy stacji C17 (Targówek ul. Ossowskiego/Pratulińska) z I etapu II linii metra w Warszawie.

Na zlecenie Miasta Stołecznego Warszawa spółka rozpoczęła prace 17 października br., a jej zakończenie zaplanowano na 20 maja 2017 r.

Budner S.A. będzie odpowiedzialny za wykonanie płyt: fundamentowej (wraz z izolacją) i pośredniej oraz rusztu belkowego na gruncie, stropowej na gruncie wraz z izolacją, wykonanie wykopów podstropowych wraz z odwodnieniem.

I etap realizacji odcinka wschodnio-północnego dotyczy szlaku rozpoczynającego się za stacją C15 (Dworzec Wileński) do torów odstawczych za stacją C18 (Trocka). Przy budowie stacji będzie pracować 120 osób.

 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube