Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Nowe osiedle na warszawskim Wilanowie

05.01.2015

Budimex podpisał z Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. umowę na budowę kompleksu mieszkaniowego LA CLARTE w rejonie ulic Oś Królewska i Sarmacka na warszawskim Wilanowie.

Inwestycja będzie realizowana dwuetapowo. W pierwszym etapie zostanie wybudowany budynek ze 118 mieszkaniami o łącznej powierzchni 6,6 tys. m² i powierzchnią usługową 561 m², w drugim – budynek ze 102 mieszkaniami o łącznej powierzchni 5,9 tys. m² i powierzchnią usługową 1,1 tys. m². Każdy z budynków będzie miał pięć kondygnacji nadziemnych i dwie podziemne.

Budowa pierwszego budynku rozpocznie się po podpisaniu umowy i zakończy w marcu 2016 r. Budowę drugiego budynku zaplanowano na okres od czerwca 2015 r. do listopada 2016 r.

Umowa ma wartość 51,2 mln zł netto.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube