Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Cztery Oceany: rozpoczął się III etap gdańskiej inwestycji

09.06.2015

W maju br. rozpoczęła się realizacja III etapu osiedla „Cztery Oceany”. Obecnie powstaje trzeci budynek mieszkaniowo-usługowy „Spokojny”, w którym znajdą się 193 mieszkania.

Ten nowoczesny kompleks wysokich budynków powstaje w gdańskiej dzielnicy Przymorze. Każdy z budynków to inny świat, inny ocean - Atlantycki, Indyjski, Spokojny i Południowy. Chodź konstrukcja architektoniczna kompleksu stanowi harmonijną całość, każdy z nich wyróżnia się niepowtarzalnymi szczegółami. Kolorystyka i wystrój holu wejściowego w każdym z budynków nawiązuje do palety barw poszczególnych oceanów.

W ramach III etapu inwestycji „Cztery Oceany” powstaje budynek o nazwie „Spokojny”, z jedną kondygnacją podziemną i osiemnastoma kondygnacjami naziemnymi. Do użytku zostaną oddane 193 mieszkania 1-, 2- i 3-pokojowe o metrażu od 29 do 67 m2 (łącznie 9380,23 m2) oraz lokale usługowe o łącznej powierzchni 403 m2. Wszystkie lokale mieszkaniowe mają przestronne balkony, a do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie taras widokowy na dachu budynku.

W budynku znajdą się takie udogodnienia, jak recepcja, a nad bezpieczeństwem mieszkańców czuwać będzie ochrona. Zakończenie budowy planowane jest na pierwszy kwartał 2017 r.

 

 

„Cztery Oceany” to inwestycja realizowana przez belgijskiego dewelopera BPI. Wykonawcą III etapu gdańskiego osiedla jest firma CFE Polska, generalny wykonawca poprzednich etapów. Autorem projektu jest Pomorskie Biuro Projektowe GEL & Conix Architects. Całość inwestycji ma zostać oddana do użytku do końca 2018 r.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube