BIM dla Infrastruktury – Autodesk Day 2015

09.06.2015

17 czerwca w Hotelu Intercontinental w Warszawie odbędzie się ogólnopolskie spotkanie BIM dla Infrastruktury – Autodesk Day 2015. Uczestnicy dowiedzą się, m.in. jak zwiększyć efektywność tworzenia projektów w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, a także dokumentacji w oparciu o modelowanie informacji o budynku (BIM).

Polscy inżynierowie zajmujący się projektowaniem infrastruktury drogowej i wodnej stoją przed ogromnymi wyzwaniami, takimi jak krótsze terminy realizacji, coraz bardziej ograniczone budżety oraz wyższe wymagania dotyczące jakości projektu. Modelowanie informacji o budynku pomaga wyjść naprzeciw tym oczekiwaniom, pozwalając znacząco skrócić czas przygotowania projektu – mówi Sławomir Gabryjeluk, Territory Sales Manager AEC, Natural Resources & Infrastructure, Autodesk.

Chcemy pokazać polskim firmom, jak z wdrożeniem BIM poradziły sobie firmy w innych krajach, dlatego zaprosiliśmy gości specjalnych – przedstawicieli branżowych firm europejskich, które już wdrożyły BIM i osiągają korzyści. Swoimi doświadczeniami podzielą się m.in. Krzysztof Jamrozik z EKKOM, Cristian Otter i Jacobus Brouwers z Geonius, Darius Šimk?nas z JSC Kelprojektas oraz Tomas Lendvorsky z Autodesk – wyjaśnia Grażyna Kołodziejek, Marketing Manager, Autodesk.

Konferencja będzie odbywała się w dwóch sesjach – dla kadry zarządzającej i inżynierów projektantów. Zakres tematyczny sesji obejmuje m.in. nowe narzędzia BIM dla infrastruktury – zwiększające efektywność projektów, utrzymujące spójne dane, międzynarodowe projekty i najlepsze praktyki wdrożeniowe, a także trendy i perspektywy w obszarze BIM dla infrastruktury.

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak ze względu na limitowaną liczbę miejsc, każde zgłoszenie jest rozpatrywane i potwierdzane indywidualnie. Aby zarejestrować się na konferencję, wystarczy wypełnić formularz dostępny na www.autodesk.pl/infrastructureDay2015.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in