Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Apartamenty w krakowskiej Avangardzie

17.05.2010

15 maja na Krakowskiej Giełdzie Domów i Mieszkań po raz pierwszy zaprezentowany zostanie najnowszy projekt apartamentowy Avangarda. Jest to najnowsza inwestycja firmy Yareal Polska, która powstała przy współpracy z krakowskim developerem Grupą Bryksy.

Budynek apartamentowy Avangarda powstanie w dzielnicy Podgórze przy Placu Bohaterów Getta 3, blisko Rynku Starego Miasta, w sąsiedztwie dzielnicy Kazimierz. 43 funkcjonalne apartamenty są zróżnicowane pod względem wielkości - od jedno do czteropokojowych, których powierzchnia waha się od 31 do 148 mkw. Avangarda to 6-cio kondygnacyjny budynek apartamentowy, z dwupoziomowym garażem podziemnym, punktami usługowymi na parterze oraz otwartym, przeszklonym lobby. Budynek wyróżniać się będzie nie tylko czystą formą, ale i harmonijną architekturą dyskretnie wkomponowaną i zintegrowaną z historyczną tkanką miasta. Minimalistyczna fasada ozdobiona zostanie piaskowcem i elementami z blachy tytanowo-cynkowej. Autorem projektu jest znana krakowska pracownia architektoniczną Ludomir Książek Architekt.

 

 

Wszystkie mieszkania będą miały minimum jeden balkon i miejsce parkingowe. Teren otaczający inwestycję będzie ogrodzony i monitorowany. Ponadto właściciele mieszkań położonych na parterze będę posiadali własne zielone ogródki, natomiast apartamenty na ostatnim piętrze będą miały przestronne tarasy z widokiem na panoramę Krakowa. Główne wejście, wyeksponowane wolnostojącą, reprezentacyjną bramą znajdzie się od strony Placu Bohaterów Getta.  
 

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube