I etap Bulwarów Książęcych gotowy

20.06.2018

Przy ul. Księcia Witolda 11 we Wrocławiu zakończono realizację I etapu inwestycji BPI Real Estate Poland – Bulwary Książęce.

Całość inwestycji jest realizowana w dwóch etapach. W ramach I etapu Bulwarów Książęcych sprzedano i wybudowano 175 lokali mieszkalnych o powierzchni od 27 do 128 m², w tym mieszkania o podwyższonym standardzie typu Comfort o wysokości 2,68 m oraz apartamenty Prestige o wysokości 2,82 m. W ramach II etapu inwestycji powstanie tu też pasaż handlowo-usługowy.

Oferta nowego, II etapu to kolejne 190 mieszkań o powierzchni od 25 do 110 m². Starannie przemyślana koncepcja całego kompleksu umożliwi synergię wszystkich zaprojektowanych funkcji przy jednoczesnym zachowaniu prywatności i bezpieczeństwa mieszkańców. Zapewnią to m.in. staranne zaplanowana i funkcjonalna część mieszkaniowa i handlowa, pozwalająca na komfortowe współfunkcjonowanie poprzez np. oddzielone od siebie parkingi zarówno dla mieszkańców kompleksu, jak i klientów pasażu.

Zakończenie budowy II etapu Bulwarów Książęcych planowane jest na III kwartał 2019 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.