Hala produkcyjna Panattoni w Grudziądzu gotowa

12.09.2019

Zakończyła się budowa hali produkcyjnej Panattoni w Grudziądzu w systemie BTS o powierzchni użytkowej około 10 tys. m².

 

 

Hala produkcyjna Panattoni z zapleczem socjalno-biurowym została wyposażony w odpowiednie rozwiązania i instalacje. Zajmuje ok. 10 000 m² powierzchni użytkowej. Jest to już szósta inwestycja zrealizowana przez firmę Dekpol dla Panattoni w ramach generalnego wykonawstwa z opracowaniem własnego projektu.

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w systemie BTS (build-to-suit), co oznacza, że jest dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. W szczególności wzmocniona została konstrukcja hali produkcyjnej Panattoni ze względu na zainstalowanie dodatkowych instalacji. Na dachu zamontowano bowiem siedem central wentylacyjnych. W ten sposób rozbudowane zostały instalacje HVAC obejmujące klimatyzację z kontrolą wilgotności na hali. Dodatkowo zastosowano posadzkę żywiczną ESD, rozbudowaną siatkę koryt kablowych na hali dostosowaną pod produkcję. Przygotowane zostały również pomieszczenia EX – strefa zagrożenia wybuchem. W projekcie uwzględniono budowę instalacji sprężonego powietrza oraz próżni, jak również wybudowano pomieszczenie suszarni z dopuszczalną temperaturą 75° wewnątrz.

 

Przeczytaj też: Panattoni Park Bydgoszcz II – budowa

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.