Budowa Osiedla Łomianki

15.04.2019

Niedaleko centrum Łomianek powstaje I etap Osiedla Łomianki. W ramach całego projektu zostanie zrealizowanych 5 niewysokich, 4-kondygnacyjnych, funkcjonalnych budynków.

 

 

Osiedle budowane przez firmę ARIA Development zlokalizowane jest u zbiegu Alei Fryderyka Chopina i Armii Poznań.

Założeniem w budowie osiedla jest innowacyjność oraz inteligentne rozwiązania w częściach wspólnych, które zapewniają funkcjonalność i minimalne koszty użytkowania, oraz nowoczesna architektura. Biała elewacja zostanie przełamana jasnoszarymi antresolami znajdującymi się powyżej 3 piętra oraz pionami klatek schodowych i części wspólnych. Wysokie okna typu portfenetr i tarasy zapewnią dodatkowe doświetlenie wnętrza.

Zakończenie I etapu zaplanowano na koniec br.

W ramach osiedla w III etapach powstanie 5 niskich budynków, w których będzie w sumie 150 mieszkań o metrażach od 36 do ponad 105 m², 1-, 2-, 3- i 4-pokojowe. W centralnej części osiedla będą usytuowane zielone i rozległe miejsce do rekreacji z placem zabaw.

 

 

Przeczytaj też: W kierunku budownictwa ekologicznego

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.