Budowa hali Kurt König w Gdańsku

02.01.2020

Hala warsztatowo-magazynowa z budynkiem biurowym dla Kurt König Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. jest realizowana w Gdańsku przez firmę Dekpol.

 

 

Jednokondygnacyjna hala warsztatowo-magazynowa wraz z dwukondygnacyjnym budynkiem socjalno-biurowym Kurt König powstaje przy ul. Budowlanych w Gdańsku. Łączna powierzchnia zabudowy wyniesie blisko 3000 m². Planowany czas realizacji kontraktu to pół roku.

Nowoczesna forma budynku firmy Kurt König będzie się cechować licznymi przeszkleniami. Część socjalno-biurowa o formie wydłużonego prostopadłościanu, z elewacją wykonaną z ciemnych płyt i szkła, to element reprezentacyjny, przysłaniający dużą bryłę hali. Obiekt warsztatowo-magazynowy stanowić będzie natomiast wysoka bryła przykryta dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 4° i kalenicą ustawioną prostopadle do części socjalno-biurowej. Stalowa konstrukcja będzie obłożona ciemnymi płytami warstwowymi w układzie pionowym.

 

Czytaj także: Ujemna rentowność firm budowlanych z GPW po II kw. 2019

Największa instalacja gaszeniowa w Polsce

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.