Brama MakroTherm XXL

27.09.2016

MakroTherm XXL marki WIŚNIOWSKI to wielkogabarytowa brama przemysłowa.

Jest to wysokiej jakości produkt łączący sprawdzoną budowę bramy segmentowej z nowoczesnym płaszczem wykonywanym z paneli o grubości 60 mm, zapewniającym termoizolację na poziomie 0,9 W/m2K. Jej konstrukcja pozwala na wykonanie bram sięgających 10 m szerokości i 5 m wysokości.MakroTherm XXL wyposażona jest w napęd elektryczny SE 25.24 FU wraz z falownikiem zapewniającym płynną pracę bramy (łagodny start i zatrzymanie), zasilany napięciem 230 lub 340 V. W ofercie dostępne są dwa typy prowadzenia (standardowe oraz wysokie), które pozwalają na zamontowanie bramy w większości obiektów. Gwarancja obejmuje wykonanie 25 000 cykli.

Brama standardowo wyposażona jest w kurtynę świetlną zapewniającą maksymalne bezpieczeństwo użytkowania. Gęsto upleciona sieć fotokomórek zabezpiecza ją przed niekontrolowanym zamknięciem, gdy w jej świetle znajdzie się przeszkoda.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.