Aplikacja dla instalatorów systemu smart home

28.08.2018

FIBARO zaprezentowało pierwszą w branży smart home aplikację FIBARO Installer App, pozwalającą na zdalne serwisowanie i utrzymanie systemu przez certyfikowanych instalatorów.

 

 

Aplikacja pozwala na zdalne monitorowanie i utrzymywanie sprawności systemu, bez konieczności umawiania wizyty specjalisty. Dzięki aplikacji dostępnej w trzech wersjach językowych (polskiej, angielskiej i niemieckiej) możliwe jest sprawne i szybkie rozwiązywanie problemów instalacyjnych oraz tych związanych z utrzymaniem systemu klientów. Monitorowanie systemu czy otrzymywanie informacji o awarii odbywa się bez konieczności wychodzenia z domu i umawiania się na wizyty. Instalator nie będzie już musiał zgłaszać każdej awarii poprzez Service Desk FIBARO, co znacznie skróci czas usługi. Installer App to również niezwykle użyteczne rozwiązanie dla użytkowników smart home FIBARO. Instalator zapobiegnie ewentualnym awariom systemu, jak tylko aplikacja wykryje potencjalne zagrożenia jeszcze przed ich zgłoszeniem przez klienta.

Korzystanie z aplikacji gwarantowane jest jedynie certyfikowanym instalatorom, którzy przeszli szkolenie dla instalatorów oraz posiadają FIBARO ID. W porównaniu do używanych wcześniej narzędzi, FIBARO Installer App daje aż dwa poziomy bezpiecznego dostępu dla instalatora, tj.: monitoring systemu z podstawowymi akcjami serwisowymi oraz zdalny dostęp do centrali FIBARO na określony czas (nawet do 24 h), który w każdej chwili może zostać wyłączony przez użytkownika.

Aplikacja udoskonalana będzie o kolejne przydatne z punktu widzenia instalatora i użytkownika funkcje.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.