A2 Warsaw Park – największy obiekt magazynowy koło Warszawy

02.07.2020

Zakończyła się budowa A2 Warsaw Park w Adamowie o powierzchni ponad 100 tys. m2.

 

 

A2 Warsaw Park został zrealizowany przez firmę Panattoni. Jest to największy obiekt magazynowy w rejonie Warszawy. Znajduje się w Adamowie, w bardzo dobrej lokalizacji – tuż przy węźle „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2. Centrum Grodziska jest w odległości 4 km a Warszawy – 30 km. Pierwsi najemcy przestrzeni w inwestycji to przede wszystkim operatorzy logistyczni, tacy jak firma Raben Logistics Polska (30 100 m²), ID Logistics (prawie 7300 m2) czy DSV (niemal 12 000 m2).
 

A2 Warsaw Park ma prawie 104 tys. m2 powierzchni magazynowo-produkcyjnej w ramach jednego budynku. Jego długość wynosi 794 m, a w najszerszym miejscu ma 169 m. Do konstrukcji obiektu zużyto m.in. 7 tys. m3 betonowych elementów prefabrykowanych, 708 słupów, 1,7 ton stali konstrukcyjnej, a na podłogę wylano 18 tys. m3 betonu. Wykorzystano też niemal 21 tys. m2 płyt warstwowych oraz 69 tys. m2 kostki brukowej.
 

Obiekt może służyć najemcom z różnych branż zarówno do magazynowania, jak i lekkiej produkcji. Ma wygodne place manewrowe oraz bramy wjazdowe z poziomu „0”. Wyposażony jest w oświetlenie LED i spełnia normy certyfikatu BREEAM na poziomie GOOD.
 

Niewątpliwym atutem parku jest jego położenie tuż przy autostradzie A2. Na tę lokalizację Panattoni stawia już od dawna. Tylko tutaj, łącznie z Panattoni Park Grodzisk I, II i III oraz realizacjami typu BTS, deweloper dostarczył już ponad 300 000 m².

 

Przeczytaj też:

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.