Wyniki Echo Investment w II kwartale 2007 roku

11.09.2007

Echo Investment S.A. zamknęła II kwartał roku 2007 skonsolidowanym zyskiem netto w wysokości 212 mln PLN i przychodami netto w wysokości ponad 190 mln PLN.

Echo Investment S.A. zamknęła II kwartał roku 2007 skonsolidowanym zyskiem netto w wysokości 212 mln PLN i przychodami netto w wysokości ponad 190 mln PLN. Zysk netto był wyższy o ok. 108% w stosunku do zysku osiągniętego w II kwartale 2006. Przychody uzyskane z tytułu wynajmu powierzchni w sektorze centrów handlowych i handlowo-rozrywkowych były wyższe o ok. 45% w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim, natomiast przychody w sektorze biur wzrosły o ponad 150%.Na osiągnięty wynik wpływ miała przede wszystkim utrzymująca się na rynku koniunktura, a także aktualizacja wartości nieruchomości znajdujących się w portfelu Grupy Kapitałowej, w tym przeszacowanie wartości oddanego do użytkowania w II kwartale centrum handlowo-rozrywkowego Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu. Istotny wpływ na osiągnięty wynik miały również przychody uzyskane z tytułu realizacji zespołu budynków biurowych w Kielcach.Wojciech Gepner

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.