Wiosenna sesja egzaminacyjna na uprawnienia budowlane w WOIIB

14.07.2010

Wiosenną sesję egzaminacyjną w 2010 r. przeprowadziła Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna WOIIB pod przewodnictwem dr inż. Daniela Pawlickiego.

Na wiosenną sesję 2010 r., Zarządzeniami Przewodniczącego OKK, zgodnie z regulaminem powołanych zostało 11 Zespołów Kwalifikacyjnych i 24 Zespoły Egzaminacyjne.

Okręgowa Komisja Kwalifikacyjna WOIIB w sesji wiosennej 2010 r. przyjęła łącznie 273 wnioski o nadanie uprawnień budowlanych z tego 60 wniosków z poprzednich postępowań.

Do egzaminu pisemnego w sesji wiosennej przystąpiły łącznie 223 osoby, z czego egzamin zdało 198 osób, tj. 88,79%.

Do egzaminu ustnego przystąpiły 222 osoby a wynik pozytywny uzyskało 187 osób,  stanowi to 84,23%, łącznie dopuszczonych do egzaminu.

Egzamin na uprawnienia budowlane z wynikiem pozytywnym zdało w sesji wiosennej 2010 r. – 187 osób.

 

Uroczystość wręczenia decyzji uprawnień budowlanych odbyła się 09 lipca 2010 r. w siedzibie WOIIB w Poznaniu przy ul. Dworkowej 14, o godz. 10:00 dla specjalności: architektonicznej, konstrukcyjno-budowlanej, instalacyjnej elektrycznej, kolejowej i telekomunikacyjneja o godz. 12:00, dla specjalności:drogowej, mostowej i instalacyjnej sanitarnej.

 

Decyzje o nadaniu uprawnień wręczali: przewodniczący Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa mgr inż. Jerzy Stroński oraz przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej dr inż. Daniel Pawlicki.

 

Za osiągnięcie najlepszych wyników podczas sesji egzaminacyjnej pamiątkową książką zostali wyróżnieni: mgr inż. Michał Walerowicz – absolwent Politechniki Poznańskiej – kierunek: Budownictwo w zakresie konstrukcji budowlanych i inżynierskich i inż. Jakub Borowiak – absolwent PP, kier. Inżynieria środowiska w zakresie zaopatrzenia w wodę, ochrony wód i gleby. Wyróżnienie wręczył przewodniczący WOIIB mgr inż. Jerzy Stroński.

Po wręczeniu uprawnień odbierający decyzje złożyli uroczyste ślubowanie. W imieniu pierwszej grupy tekst roty Ślubowania odczytał mgr inż. Michał Walerowicz a w drugiej grupie odbierających decyzję – inż. Jakub Borowiak. Po odczytaniu całej roty ślubowania odbierający wypowiedzieli sakramentalne: „Ślubuję.”

Wszystkim, którzy otrzymali decyzję o nadaniu uprawnień budowlanych składamy serdeczne gratulacje.

 

Kolejna sesja egzaminacyjna – jesienna 2010 r. rozpocznie się w 26 listopada 2010 r. Dokumenty na postępowanie kwalifikacyjne w jesiennej sesji będą przyjmowane w nieprzekraczalnym terminie od 15 lipca do 27 sierpnia 2010 r. w siedzibie WOIIB w Poznaniu przy ul. Dworkowej 14, pok. 102.

 

 

Opracowanie i zdjęcie: Mirosław Praszkowski

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.