We Wrocławiu powstaje nowy akademik

28.12.2017

Trwają prace na budowie prywatnego akademika premium Student Depot we Wrocławiu.

Kolejny, należący do Student Depot akademik premium, znajduje się w stolicy Dolnego Śląska przy ul. Robotniczej 96. To obiekt zaprojektowany na 500 miejsc, realizowany zgodnie z nowymi standardami jakości i wyposażenia. Wszystkie pokoje w akademiku będą jednoosobowymi, samodzielnymi mieszkaniami typu studio, z prywatnymi łazienkami i aneksami kuchennymi.

Oddanie akademika do użytku nastąpi we wrześniu 2018 r. Generalny wykonawca: Erbud. Projekt: Elektra Invest. Nadzór nad realizacją: Echo Investment S.A.

 

 

W ciągu najbliższych 2–3 lat powstaną Akademiki Premium Student Depot w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a następnie w innych kluczowych ośrodkach akademickich. W czerwcu Student Depot zabezpieczył grunt pod budowę akademika w Krakowie przy ul. Wita Stwosza, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta i uczelni wyższych. Również i ten obiekt zaplanowany jest na ok. 500 łóżek. Trwają prace nad projektem akademika w Warszawie, przy ul. Woronicza, zaplanowanym na 450 łóżek. Realizacja obiektu rozpocznie się na początku 2018 r.

Student Depot to należąca do Griffin Real Estate platforma domów studenckich, budująca sieć akademików w głównych polskich miastach. Skupia się zarówno na budowie nowych obiektów, jak i na konwersji i renowacji obiektów już istniejących. Obecnie Student Depot ma trzy działające akademiki w Poznaniu, Łodzi i w Lublinie, co przekłada się na ponad 1000 łóżek.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.