Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.

Kostka brukowa Polbruk Ideo w dwóch nowych odsłonach

30.09.2014

Nowe rodzaje kostki brukowej Polbruk Ideo mają delikatne barwy i nowoczesną, szorstką strukturę.

Kostka brukowa z kolekcji Polbruk Ideo stanowi alternatywę dla dostępnych do tej pory płukanych i gładkich powierzchni, gdyż posiada szorstką fakturę. Kostki imitujące drobiny kryształków dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: Siena, o barwie brązowawej, oraz Bianka, w kolorze stonowanej szarości. Delikatne odcienie i subtelna, chropowata struktura dają szerokie możliwości aranżacyjne, wpisując się zarówno w nowatorskie, jak i klasyczne kompozycje.

 

 

Najnowsze modele kostki brukowej Siena i Bianka Polbruk Ideo dzięki chropowatej nawierzchni mają właściwości antypoślizgowe i zapewniają bardzo dobrą przyczepność. Stworzona z nich kompozycja zapewnia zatem bezpieczeństwo, szczególnie zimą czy w deszczową pogodę. Dużym atutem kolekcji jest również różnorodność wymiarów. Wśród prostokątnych kształtów znajduje się 8 rozmiarów (9x16, 24x16, 29x16, 38x20, 20x12, 26x12, 25x20, 32x20 cm). Dzięki temu że wymiary kostek są tożsame z pozostałymi modelami w kolekcji Polbruk Ideo, można je dowolnie łączyć z innymi fakturami i kolorami. Dodatkową zaletą kostek jest również ich wytrzymałość na obciążenia i intensywną eksploatację, co zapewnia ich sześciocentymetrowa grubość.

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube