TBS Północ kończy budowę 215 mieszkań w Warszawie

28.07.2020

TBS Północ buduje w Warszawie przy ulicy Radzymińskiej dwa bloki wielorodzinne. Inwestycja realizowana jest w ramach miejskiego programu budownictwa społecznego na wynajem.

 

Łączna powierzchnia użytkowa lokali mieszkalnych inwestycji przy Radzymińskiej w Warszawie to 8 812,03 m2, w tym jeden lokal pieczy zastępczej o powierzchni ok. 250 m2. Do dyspozycji mieszkańców będzie 128 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz 42 miejsca parkingowe naziemne. Na parterze budynków zaprojektowano lokale usługowe (będzie ich sześć).

 

 

Planowany termin zakończenia budowy wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie to 30 listopada 2020 roku, ale miasto liczy na szybsze zakończenie inwestycji. Na ostatnie miesiące realizacji zaplanowano wykończenie ostatnich mieszkań, malowanie klatek schodowych, montaż pochwytów na dwóch klatkach schodowych, oznakowanie garażu i mieszkań, montaż przęseł ogrodzeniowych, nasadzenia zieleni, wykonanie elementów małej architektury oraz uruchomienie systemów instalacji elektrycznej i sanitarnych.

Czytaj też:

 

Warszawski program mieszkań o umiarkowanym czynszu

Bloki TBS Północ przy ul. Radzymińskiej realizowane są w ramach „Wieloletniego Programu Gospodarowania Mieszkaniowym Zasobem m.st. Warszawy”. Oddano już do użytkowania łącznie 107 lokali, w tym w  zabytkowej kamienicy na Pradze-Północ przy ul. Łomżyńskiej 26 i w nowych budynkach przy ul. Skaryszewskiej na Pradze-Południe i ul. Bambusowej na Wawrze. W budynku przy ul. Łomżyńskiej oddano jedną placówkę opiekuńczo-wychowawczą. W drugiej połowie 2020 roku, oprócz inwestycji TBS przy ul. Radzymińskiej, zostanie zakończona budowa 156 mieszkań komunalnych w dzielnicy Targówek przy ul. Odrowąża.

 

Urząd m.st. Warszawy

Zobacz też: TBS Warszawa Południe oddało 98 mieszkań na wynajem

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in