Specjalista od brudnej roboty

04.12.2007

Firma Koelner oferuje pistolet marki Modeco Expert N-99-006 do klejenia na gorąco.

Skleić można niemal wszystko, rozbity wazon, odłamany plastik czy oderwaną listwę. Jak sprawić, żeby spoina była trwała i mocna, a rozmazane resztki kleju nie psuły wyglądu łączonych powierzchni? Można użyć pistoletu… Na rynku dostępne są już pistolety do kleju, których zastosowanie ułatwia aplikację, a co najważniejsze zapewnia trwałą i pewną spoinę.

Pistolet  Modeco Expert N-99-006 przeznaczony jest zarówno dla majsterkowiczów, jak i profesjonalistów z branży budowlanej. Sprawdza się on nie tylko przy klejeniu drobnych uszkodzeń i elementów dekoracyjnych, ale także w łączeniu większych powierzchni, czy mocowaniu przewodów. Może być stosowany również do klejenia ozdób świątecznych, którymi w nadchodzącym czasie będziemy przystrajać choinki i domy. Dzięki klejeniu na ciepło za pomocą pistoletu złączone powierzchnie pozostają nie rozerwalne na tak długo, jak zechcemy. Ponadto spoina klejowa jest całkowicie odporna na działanie wilgoci i pary wodnej. Sklejone elementy możemy w każdej chwili zdemontować, szybko i bez żadnych uszkodzeń. Gorące powietrze z pistoletu pozwoli na precyzyjne rozdzielenie uprzednio połączonych elementów. Ale stopienie czy wykruszenie kleju w warunkach normalnego użytkowania jest niemożliwe, bowiem do temperatury 90C złączone powierzchnie pozostają nienaruszone.
Regulowana i zdejmowana podpórka pistoletu umożliwi łatwe jego odłożenie, a silikonowa osłona dyszy chroni przed poparzeniem. Komfortowe użytkowanie zapewniają także przeznaczone specjalnie do pistoletów  kleje w sztyftach, które są nietoksyczne. To szczególnie istotne, gdy klejenie odbywa się w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci. Firma Koelner oferuje duży wybór klejów w sztyfcie marki Modeco Expert przeznaczonych specjalnie do pistoletów. Klej może być przechowywany i używany przez wiele lat, bez ryzyka pogorszenia się jego jakości.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in