Seminarium: Nowatorskie rozwiązania w mostownictwie i geoinżynierii

01.04.2014

Instytut Badawczy Dróg i Mostów, Oddział Warszawski Związku Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej oraz firma TITAN POLSKA organizują seminarium „Nowatorskie rozwiązania w mostownictwie i geoinżynierii”, połączone z obchodami Dnia Mostowca, które odbędzie się 15 maja w Warszawskim Domu Technika NOT, ul. Czackiego 3/5, Warszawa.

Celem seminarium jest popularyzacja wiedzy o nowościach w geotechnice i budownictwie mostowym. Tematy referatów będą obejmować m. in.: posadowienie obiektów inżynierskich, możliwości pozyskiwania ciepła z gruntu za pośrednictwem fundamentów głębokich, możliwości i ograniczenia prac wykonywanych podwodnie, nowoczesne metody montażu mostów łukowych, budowę tuneli tarczą zmechanizowaną.

Spotkanie jest kontynuacją wysoko ocenianych przez uczestników seminariów geotechnicznych, o których informacje wraz z programem i warunkami uczestnictwa można znaleźć na stronie: geo.ibdim.edu.pl

 

Dla członków PIIB – DODATKOWA ZNIŻKA wysokości 50 zł od standarowej opłaty za seminarium.

 

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.