Rusza budowa Fajansowej 3 i 5 w Warszawie

25.10.2017

Na pograniczu Włoch i Ochoty zacznie się w tym roku realizacja inwestycji mieszkaniowej złożonej z dwóch przylegających do siebie budynków.

Będą one położone nad oczkiem wodnym przy ulicy Fajansowej 3 i 5. Deweloperem obiektu jest spółka NC Investment, autorem projektu architektonicznego – Grupa Projektowa Apricot, natomiast generalnym wykonawcą będzie spółka NC Construction SA.

Trzypiętrowy budynek w kształcie litery „L” przy ul. Fajansowej 3 zaoferuje 44 mieszkania. Będzie miał jedną garażową kondygnację podziemną na 50 miejsc parkingowych. Powierzchnia zabudowy wyniesie 842 m². Mieszkania w tym budynku będą miały powierzchnie od 26 do 77 m². We wszystkich mieszkaniach zaprojektowano pokoje dzienne, sypialnie, kuchnie bądź aneksy kuchenne, łazienki, a na ostatniej kondygnacji dodatkowo duże tarasy. Wszystkie mieszkania mają wentylację mechaniczną, stąd część mieszkań trzypokojowych nie jest zlokalizowana narożnikowo, ale będzie miała odpowiednią wymianę powietrza.

Z kolei 7-piętrowy budynek, także w kształcie litery „L”, przy ul. Fajansowej 5 zaoferuje 135 mieszkań. Będzie miał dwie garażowe kondygnacje podziemne na 153 miejsca parkingowe. Powierzchnia zabudowy wyniesie 1243 m². Również i w tym budynku mieszkania będą miały powierzchnie od 26 do 77 m². Cechy funkcjonalności mieszkań – jak w sąsiednim budynku przy Fajansowej 3. Ze względu na kaskadowość budynku wynikającą z warunków zabudowy, część mieszkań od strony południowej będzie miała duże tarasy.

Według przewidywań budowa ruszy w listopadzie br. i potrwa standardowe 18 miesięcy.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.