PTB Nickel firmą na medal

06.11.2009

21 października br. w Centralnym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale rozstrzygnięto X edycję konkursu Budowniczy Polskiego Sportu. Wśród laureatów nagrody przyznawanej przez Polski Klub Infrastruktury Sportowej znalazła się wielkopolska firma PTB NICKEL, wyróżniona tytułem FIRMA NA MEDAL.

21 października br. już po raz dziesiąty Polski Klub Infrastruktury Sportowej przyznał nagrody w konkursie Budowniczy Polskiego Sportu. Zostały one wręczone podczas uroczystej gali w trakcie III Międzynarodowego Kongresu Infrastruktury Sportowej. Kongres, organizowany przez PKIS pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Związku Miast Polskich, Związku Powiatów Polskich, Centralnego Ośrodka Sportu oraz Stowarzyszenia Architektów Polskich, jest największym tego typu wydarzeniem w Polsce. Uczestniczą w nim przedstawiciele administracji rządowej, działacze sportowi, samorządowcy, kadra zarządzająca firmami z branży infrastruktury sportowej i rekreacyjnej, a także eksperci z zakresu projektowania, finansowania, marketingu i zarządzania obiektami sportowymi.
Wśród laureatów tegorocznej jubileuszowej edycji konkursu znalazła się firma PTB Nickel, która otrzymała wyróżnienie FIRMA NA MEDAL w kategorii Generalny Wykonawca Obiektów Sportowych i Rekreacyjnych. Komisja weryfikacyjna decydująca o przyznaniu nagrody bardzo wysoko oceniła realizację parku wodnego OCTOPUS w Suchym Lesie i uznała spółkę za dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorcę. Sucholeski aquapark, w którego skład wchodzi kompleks basenowy, kręgielnia oraz punkty gastronomiczne, został oddany do eksploatacji w grudniu 2008 r. Kosztująca 24 mln zł inwestycja jest jednym z najnowocześniejszych parków wodnych w Wielkopolsce.
Organizowany od 10 lat konkurs PKIS jest jedynym tego typu przedsięwzięciem w kraju. W sposób kompleksowy analizuje się w nim osiągnięcia osób, samorządów, instytucji i przedsiębiorstw zaangażowanych w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych. W ramach konkursu, przeprowadzanego pod patronatem PKOl, SARP, PZPN, COS oraz marszałków województw, przyznawane są wyróżnienia INWESTOR NA MEDAL, FIRMA NA MEDAL oraz statuetki BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU.
 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.