Pozwolenie na budowę Villa Poema w Warszawie

11.07.2011

HOCHTIEF Polska otrzymał pozwolenie na budowę Villa Poema przy ul. Krasińskiego 61/63 na warszawskim Żoliborzu.

Villa Poema to pierwsza inwestycja realizowana na rynku polskim w tzw. formule formart. Oznacza ona organizację całego procesu inwestycyjnego przez HOCHTIEF Polska. Początek prac budowlanych zaplanowano na lipiec 2011 r., a ich zakończenie na czwarty kwartał 2012 r.

 

 

Villa Poema to kameralny pięciopiętrowy budynek, w którym znajdą się 42 mieszkania. Kameralny charakter obiektu, zieleń najbliższego otoczenia, bliskość centrum miasta oraz galerii handlowej „Arkadia”, jak również specyficzna atmosfera Żoliborza to charakterystyczne atuty projektu Villa Poema. Obiekt o łącznej powierzchni użytkowej 2 710 m kw. oferuje mieszkania wielkości od 38 do 92 mkw. Lokale usługowe na parterze zajmą  około 325 mkw. Na ostatniej kondygnacji zaprojektowano wysokie na 3 m apartamenty z obszernymi tarasami lub balkonami wychodzącymi na stronę południową. Apartamenty zostały przystosowane do zainstalowania klimatyzacji. Dla każdego mieszkania przewidziano podziemne miejsce garażowe oraz komórki lokatorskie.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.