Powstanie galeria Atrium Felicyty w Lublinie

29.11.2012

Nowo powstająca galeria handlowa to dwukondygnacyjny budynek o całkowitej powierzchni handlowej i rozrywkowo-wypoczynkowej równej 75 tys. m².

Część handlowa pomieści ok. 130 sklepów i punktów usługowych oraz część rekreacyjną. Inwestor przewidział także powierzchnie pod hipermarket spożywczy, market budowlany wraz z centrum ogrodniczym, a także parking na 3000 samochodów. Oficjalne otwarcie obiektu zaplanowano na 2013 r.

PM Group sprawuje funkcję Project Managera i nadzoruje prawidłowy przebieg realizacji inwestycji w Lublinie. W ramach współpracy z klientem, firmą Atrium European Real Estate, PM Group w szczególności jest odpowiedzialny za sprawdzenie zakresu BOQ i specyfikacji z dokumentacją, przeprowadzenie przetargów na generalnego wykonawcę, kontrolę kosztów przez cały czas trwania budowy, zarządzanie budową aż do otrzymania pozwolenia na użytkowanie oraz koordynację najemców.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.