Powstanie fabryka firmy Sopem

11.06.2013

Krakowski Oddział HOCHTIEF Polska otrzymał zlecenie na realizację fabryki montowania silników elektrycznych w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej.

Projekt zostanie wykonany na zlecenie firmy Sopem, która należy do firmy Somfy – lidera w branży produkującej silniki elektryczne do krat, rolet, żaluzji, markiz oraz bram. W ramach realizacji projektu powstanie jednokondygnacyjna hala produkcyjno-magazynowa z dwukondygnacyjną częścią biurową i częścią socjalną. Obiekt zajmie powierzchnię 12 694 m². Projekt obejmuje również wykonanie pełnego zakresu instalacji wewnętrznych i zewnętrznych oraz zagospodarowanie terenu. Realizacja prac budowlanych rozpocznie się w czerwcu br. i potrwa do lutego 2014 r.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.