Powstaje osiedle Vilda Park w Poznaniu

06.03.2018

Vilda Park w Poznaniu to najnowszy projekt belgijskiego dewelopera BPI Real Estate Poland realizowany we współpracy joint venture z ACTEEUM Group.

Nowoczesne osiedle powstanie przy ul. Droga Dębińska. W ramach inwestycji zostaną wybudowane cztery budynki, w których łącznie znajdzie się 230 mieszkań o powierzchni od 28 do 113 m² i strukturze od 1 do 4 pokoi. Do każdego mieszkania będzie przynależeć ogródek, loggia lub przestronny balkon oraz miejsce postojowe w podziemnym garażu.

Nowoczesny styl projektu Vilda Park to efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak, który wyróżnia różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno, płyty elewacyjne, blacha czy szkło. Na uwagę zasługują również przestrzenie wspólne w postaci zielonego dziedzińca, placu zabaw dla dzieci, dodatkowe udogodnienia, jak stojaki na rowery oraz dostosowanie całego projektu do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Planowany termin zakończenia I etapu projektu to początek 2020 r.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.