Połączenie Danfoss Sp. z o.o. i Danfoss LPM Sp. z o.o.

03.10.2011

Z dniem 30 września 2011 r. nastąpiło połączenie dwóch, działających dotychczas oddzielnie spółek należących do grupy Danfoss tj. Danfoss Sp. z o. o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim i Danfoss LPM Sp. z o. o. z siedzibą w Tuchomiu.

W wyniku połączenia na rynku pozostanie tylko jedna spółka pod nową nazwą Danfoss Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Grodzisku Mazowieckim. Działalność spółki prowadzona będzie w dwóch lokalizacjach: w Grodzisku Mazowieckim oraz w Tuchomiu.

Połączenie spółek jest konsekwencją nowej globalnej strategii firmy i zwieńczeniem dwudziestu lat obecności w Polsce. Dzięki temu spółki będą mogły w pełni wykorzystać powstały w ten sposób efekt synergii i ekonomii skali.

Danfoss Sp. z o.o. był pierwszą spółką Danfoss w Polsce natomiast Danfoss LPM Sp. z o.o. zaistniał, jako jedna ze spółek grupy Danfoss w 2003 r., kiedy to Grupa kupiła firmę LPM. Od tamtej pory oferuje swoim odbiorcom wysokiej, jakości węzły cieplne, wymienniki ciepła i automatykę ciepłowniczą.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.