Otwarto Galerię Rzeszów

21.11.2012

W stolicy Podkarpacia otwarto Galerię Handlową Rzeszów. Oprócz niej w kompleksie City Center znajdzie się nowoczesne centrum konferencyjno-biznesowe oraz Hotel Rzeszów.

Budowa galerii rozpoczęła się w listopadzie 2010 r. Od tego czasu na powierzchni ponad 135 000 m² powstało ok. 200 lokali handlowo-usługowych. W kompleksie znalazł się również nowoczesny multipleks z sześcioma salami kinowymi.

 

 

Projektanci nowej rzeszowskiej galerii zadbali o każdy szczegół obiektu. Stylowa i efektowna fasada kompleksu idealnie wpisuje się w panoramę miasta. Rozwiązania zastosowane na elewacji współgrają z wykończeniem obiektu od wewnątrz.

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań rzeszowska galeria to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Zastosowano między innymi nowatorski i zwiększający płynność ruchu system parkingowy. Na terenie galerii zamontowano także 26 biegów schodów ruchomych oraz 17 nowoczesnych, energooszczędnych oraz charakteryzujących się bardzo cichą pracą wind szwajcarskiej marki Schindler.

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.