Osiedle Tęczowe w Warszawie

17.04.2012

Osiedle Tęczowe powstaje w warszawskich Włochach, u zbiegu ulic Cegielnianej i Techników. Budynki z pierwszego etapu są już przekazywane właścicielom mieszkań.

Osiedle wyróżnia ciekawa architektura: budynki przypominają nowoczesne, miejskie kamienice, a w każdym z nich znajduje się jedynie 22 mieszkania. Rodziny kupujące mieszkania w tej inwestycji zwracają uwagę na jeszcze jeden aspekt: tuż obok osiedla otwarta została właśnie nowa, publiczna przychodnia zdrowia, która powstała dzięki sprawnej współpracy dzielnicy i firmy Dolcan. Deweloper zaplanował już także II etap inwestycji. Na sąsiedniej działce deweloper zrealizuje kolejną fazę osiedla. Ta część również będzie składać się z kameralnych, 4-kondygnacyjnych budynków oraz dużego lokalu usługowego.

 

 

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.