Osiedle Magenta na finiszu

16.11.2011

Firma Dolcan zakończyła realizację pierwszego etapu osiedla domów jednorodzinnych Magenta. Inwestycja powstała w Rembertowie. Osiedle tworzyć będzie 15 domów w zabudowie szeregowej. W pierwszym etapie wybudowano 9 segmentów.

Inwestycję tworzą domy w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 169 m kw., z poddaszem i garażem w obrębie budynku. Poszczególne segmenty są ogrodzone, i oddzielne od siebie. Każdy z nich posiada własny ogródek. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma INVEST PL.  W chwili obecnej gotowych jest 9 domów, drugi etap – kolejne 6 segmentów, zostanie oddany do użytku jeszcze przed zimą.

Osiedle zaprojektowała pracownia AGK Architekci. Wyróżnia je prosta, modernistyczna architektura i geometryczna harmonia. Każdy z segmentów charakteryzuje systematyczny układ, dużo prostokątnych form zarówno w samej bryle budynku, jak i w układzie płyt na elewacji. Kompleks utrzymany jest w kolorystyce: bieli i spokojnego beżu, z elementami grafitowymi.

 

 

Symetryczny jest także układ pomieszczeń wewnątrz domów: na parterze zaplanowano duży salon i kuchnię, na piętrze 4 sypialnie i 2 łazienki. Domy wyróżniają także duże przeszklenia, dzięki czemu pomieszczenia są bardzo dobrze doświetlone.

www.facebook.com

www.piib.org.pl

www.kreatorbudownictwaroku.pl

www.izbudujemy.pl

Kanał na YouTube

Profil linked.in

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.