ZBROJARZ-BETONIARZ z jęz. ang bądź niem

zagranica

17.07.2012

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac m.in. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej. Mamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:
ZBROJARZ-BETONIARZ z jęz. angielskim bądź niemieckim

Miejsce pracy: Hardinxveld, Holandia (dojazd do pracy ok. 25min.)
Wyjazd: OD ZARAZ

Obowiązki:
– prefabrykacja zbrojeń
– gięcie i splatanie prętów do zbrojenia betonu
– spawanie (MIG/MAG, CO2)
– praca na podstawie rysunku technicznego
– składanie raportów przełożonemu.

Oferujemy:
– bardzo dobre i stabilne warunki pracy (docelowo praca na dłuższy czas, nawet kilka lat)
– stawka: 10,03 euro brutto/h
– praca średnio ok. 40 h/tydzień
– godziny pracy: 7.30 – 16.30
– zakwaterowanie zapewnia pracodawca, płatne 70 euro/tydzień i odprowadzane od cotygodniowej wypłaty
– ubezpieczenie – zapewnia pracodawca, płatne 19,75 euro/tydzień i odprowadzane od cotygodniowej wypłaty
– zwroty za dojazdy do pracy (w przypadku dojazdu własnym samochodem do pracy): 0,19 euro/km

Wymagania:
– wykształcenie techniczne – wymóg konieczny
– komunikatywna znajomość j. angielskiego bądź niemieckiego w mowie i piśmie (konieczność tworzenia raportów) – ABSOLUTNIE WYMAGANA – sprawdzana rozmową telefoniczną przez naszego konsultanta
– prawo jazdy – wymóg konieczny (własny samochód mile widziany)
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
– doświadczenie w pracy ze zbrojeniami (materiały: stal, żelazo)
– umiejętność czytania rysunku technicznego
– doświadczenie w spawaniu (MIG/MAG)
– chęć pozostania w Holandii na dłuższy czas
– dbałość o jakość i szczegóły pracy
– dbałość o terminowość dostaw potrzebnych części i materiałów
– składanie raportów
– umiejętność pracy zespołowej.

Wszystkie zainteresowane i spełniające wymagania oferty osoby, prosimy o wysyłanie CV na adres mailowy: holandia@eurowork.net.pl z dopiskiem ZBROJARZ – BETONIARZ w tytule maila
Kontakt telefoniczny pod numerem: 322580564

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Kontakt:

Telefon: 32 258 05 64

Email: holandia@eurowork.net.pl

Województwo: zagranica