Zastępcy Kierownika Biura

wielkopolskie

30.06.2010

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w konstrukcjach budowlanych, działająca od 50 lat na rynkach europejskich.
Aktualnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Poznań

CEL STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Zastępcy Kierownika Biura, będzie odpowiedzialna za koordynację pracy w firmie i ścisłą współpracę zarówno z kierownikiem, jak i pozostałymi pracownikami firmy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– przygotowywanie, korekta i archiwizacja umów,
– aktualizacja i analiza tabeli ofert,
– prowadzenie dokumentacji klienta,
– aktualizacja danych w programie EMAB,
– znajomość ISO: oferty, dokumentacja klienta, reklamacje,
– prace administracyjno-biurowe.

PROFIL KANDYDATA:

Poszukujemy Kandydatów z wiedzą z zakresu branży budowlanej. Wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Idealny Kandydat powienien charakteryzować się wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi, zdolnością analizy i strategicznego planowania zadań, konsekwencją i dynamizmem w działaniach oraz asertywnością.

Od aplikujących Kandydatów oczekujemy bardzo dobrej znajomości środowiska Ms Office.

OFERUJEMY:

– atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
– możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w ramach struktury firmy
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim na adres katarzyna.popiak@polishpersonnel.com

Kontakt:

Telefon: (00-48)618330952

Email: katarzyna.popiak@polishpersonnel.com

Województwo: wielkopolskie