z-ca Dyrektora ds. Realizacji Inwestycji Budowlanych

śląskie

11.02.2011

Grupa Doradcza Profesja jest firmą doradztwa personalnego działającą na rynku od 2006 roku. Pomagamy pracodawcom z różnych branż w rekrutacji i selekcji pracowników.

Naszym Klientem jest budowlane przedsiębiorstwo produkcyjno- usługowe działające głównie w segmencie budownictwa kubaturowego. Obecnie poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Chorzów

Główne Obowiązki
– nadzór nad realizacją inwestycji budowlanych z ramienia Generalnego Wykonawcy
– zarządzanie procesem budowlanym, organizacja prac, dobór wykonawców
– nadzór nad harmonogramem
– kontrola nad budżetem inwestycji
– udział w negocjacjach handlowych
– przygotowywanie ofert handlowych od strony technicznej

Wymagania
– wykształcenie wyższe budowlane
– uprawienia budowlane bez ograniczeń
– 3 lata doświadczenia w prowadzeniu inwestycji budowlanych
– doświadczenie głównie w budownictwie kubaturowym (hale produkcyjne, magazyny itp.)
– samodzielność
– b. dobra organizacja pracy

Oferta:
– stała praca w oparciu o umowę o pracę, lub kontrakt
– możliwość rozwoju i awansu zawodowego
– niezbędne narzędzia pracy

CV wraz z nr referencyjnym prosimy o wysłanie e-mailem, lub faksem. Po weryfikacji zgłoszenia skontaktujemy się z wybranymi kandydatami w celu przeprowadzenia czynności rekrutacyjnych.

Grupa Doradcza PROFESJA
tel.: 012 357 37 76

cv@gdprofesja.pl
www.gdprofesja.pl

Kontakt:

Telefon: 12 357 37 76

Email: cv@gdprofesja.pl

Województwo: śląskie