Weryfikator Branży Mostowej

śląskie

07.10.2010

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby w Katowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

WERYFIKATOR BRANŻY MOSTOWEJ
(nr ref. SPR-MO-07-10-10)

Zakres obowiązków:
sprawdzenie projektów obiektów inżynierskich: mostów, wiaduktów i in.,
udział w nadzorach autorskich i inwestorskich.

Wymagania:
niezbędne:
doświadczenie w projektowaniu i weryfikowaniu projektów obiektów inżynierskich,
ukończone studia wyższe kierunkowe,
uprawnienia budowlane do projektowania w specjalności mostowej bez ograniczeń,

mile widziane
znajomość oprogramowania do projektowania AutoCAD, Robot,
umiejętność pracy w zespole,
samodzielność, odpowiedzialność.

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w renomowanej firmie gwarantującej stabilność zatrudnienia,
komfortowe warunki pracy,
udział w ambitnych zadaniach projektowych,
bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Aplikacje zawierające CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres:
rekrutacja@trakt.pl lub za pośrednictwem strony www.trakt.pl
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)”.
Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Kontakt:

Telefon: 032 228-12-70

Email: rekrutacja@trakt.pl

Województwo: śląskie