Starszy Projektant Konstrukcji

mazowieckie

21.02.2012

Tebodin Poland to wiodąca firma, która zajmuje się multi-dyscyplinarnym doradztwem projektowym, projektowaniem wielobranżowym oraz obsługą realizacji inwestycji komercyjnych, przemysłowych i infrastrukturalnych. Tebodin jest częścią międzynarodowej grupy Tebodin Consultants & Engineers B.V., działającej w ponad 20 krajach, zatrudniającą w Polsce około 300 osób i ponad 3300 inżynierów na całym świecie. Aktualnie poszukujemy Kandydatów do współpracy w charakterze

STARSZY PROJEKTANT KONSTRUKCJI
Lokalizacja: Warszawa
Nr ref. 8/01/2012

Wymagania:
– uprawnienia do projektowania w branży konstrukcyjno-budowlanej
– min. 15 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji budowlanych oraz sprawdzaniu dokumentacji technicznej
– wysokie umiejętności analityczne
– orientacja na rezultaty oraz kontrolę postępów
– znajomość programów projektowych Robot, RM-Win, AutoCAD
– dyspozycyjność w wymiarze 0,25 wymiarze czasu pracy

Zakres obowiązków:
– uzgadnianie, weryfikacja i opiniowanie projektów realizowanych przez dział
– służenie wsparciem w rozwiązywaniu problemów projektowych

Oferujemy:
– pracę nad ciekawymi projektami w wiodącej na rynku polskim firmie inżynierskiej
– możliwość współpracy w profesjonalnej strukturze organizacyjnej
– współpracę w formie umowy zlecenia/działalności gospodarczej

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny wraz z formułą ochrony danych osobowych) na następujący adres:

rekrutacja@tebodin.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Kontakt:

Telefon: (22) 33 44 238

Email: rekrutacja@tebodin.pl

Województwo: mazowieckie